SEAL Esports może się cieszyć z następnego triumfu LAN-owego. Do listy zwyciężonych turniejów Foki dopisują Malta Esport Masters!

Wczoraj i dziś w poznańskiej galerii Malta odbywały się rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive. W puli nagród znalazło się 17 000 zł, a o puchar walczyły cztery zespoły. W spotkaniu finałowym, które właśnie dobiegło końca udział wzięło SEAL, które wygrało z PRIDE w półfinale oraz Pompa Team, czyli pogromcy Izako Boars.

Wielki Finał przyniósł nam trzy mapy. Wydawało się, że skoro Pompa gra w niepełnym składzie, to wszystko pójdzie po myśli SEAL Esports, a wcale tak nie było. Przede wszystkim pierwsza mapa, czyli Cobblestone, to było spore zaskoczenie dla Foczek, które przegrały na nim wynikiem 17:19. Następnie jednak przyszła już pora na wybór SEAL, czyli Train, a tam poszło bezproblemowo, podobnie jak na Nuke – 16:9 i 16:8. Dzięki tym dwóm wygranym mapom peet i spółka mogą się cieszyć z kolejnego triumfu w nowym składzie.

Dla SEAL Esports zwycięstwo Malta Esport Masters jest drugim wygranym LAN-em z rzędu. Foki zgarniają 10 000 zł i wracają zadowolone do domu.