Wczoraj oficjalnie została potwierdzona informacja o odejściu Adila „ScreaMa” Benrlitoma z drużyny NoChance. Według najnowszych doniesień, ma on złożyć całkowicie nowy skład.

Belgijski gracz niegdyś był jednym z najbardziej rozchwytywanych i wychwalanych zawodników, lecz w 2018 jego kariera mocno spowolniła. W czerwcu rozstał się z organizacją Envy i od tamtego czasu nie może znaleźć nowego domu i przez cały ten czas jest wolnym agentem.

Kévin “Ex6TenZ” Droolans wciąż znajduje się pod aktywnym kontraktem z G2 Esports, mimo że nie występuje w głównym składzie. Droolans znany jest ze swojego wybitnego zmysłu taktycznego, lecz od dłuższego czasu składy prowadzone przez niego, nie są w stanie osiągnąć większego sukcesu.

Według doniesień wyżej wymieniona dwójka połączy siły i spróbuje stworzyć nowy skład. Belgijski duet ponoć ma zamiar stworzyć międzynarodową drużynę, wyłamując się z ram francuskiej sceny, na której od długiego czasu nie są w stanie ponownie się wybić. Według wstępnych informacji podanych przez DeKay'a, ScreaM i Ex6TenZ rozmawiali z byłymi zawodnikami LDLC.com. Jednak tę informację sprostował neL twierdząc, że nowy skład faktycznie ma powstać, lecz będzie się on skupiał wokół zawodników z całej Europy.