Piotr „nawrot” Nawrocki został kapitanem nowego zespołu na polskiej scenie. U jego boku znajdziemy młodych i perspektywicznych zawodników.

Dziś informowaliśmy o zaproszeniu dwóch polskich drużyn do 2. sezonu European Develpoment Championship. Razem z Izako Boars przepustkę dostał skład TPT, który do niedawna był owiany tajemnicą. Teraz gracze potwierdzili skład w jakim wystąpią w wydarzeniu.

Kapitanem zespołu został Piotr „nawrot” Nawrocki, który ostatni rok spędził w barwach AVEZ Esports. Po rozstaniu z Ośmiornicami zapowiedział chęć gry w VALORANTA, chyba że scena Counter-Strike'a przyniesie ciekawą ofertę. Uczestnictwo Piotrka w tym projekcie może wskazywać, że zespół TPT niedługo ogłosi nawiązanie współpracy z jedną z organizacji z polskiego podwórka.

Nawrocki będzie mógł zaprezentować pełnię swoich dowódczych umiejętności, ponieważ u jego boku staną głównie młodzi zawodnicy. Rolę głównego snajpera przejmie Adrian „SAYN” Łączyński, który w ubiegłym roku rywalizował na scenie europejskiej w barwach KPI. Oprócz nich w zespole pojawią się aż trzy osoby związane wcześniej z piratesports – dwóch strzelców w postaci Karola „REVA” Zielińskiego i Kacpra „Killkapi” Wierzewskiego oraz trener Jakub „inwood” Salwa. Ostatnim elementem układanki okazał się Jakub „Vanq” Brzezik.

TPT wystąpi w drugim sezonie European Development Championship, rozgrywając swoje pierwsze oficjalne spotkania. Turniej wystartuje już piątego lutego i będzie go można oglądać na kanale https://www.twitch.tv/tarczynski_studio_live.