Wczorajsze doniesienia najwidoczniej okazały się prawdą. Honoris wystąpi dziś z dwoma nowymi zawodnikami, którzy dotychczas znani byli z Łomża 0,0% Cyberwolves.

Wczoraj wieczorem pisaliśmy o doniesieniach, według których w szeregach Honoris miałoby dojść do zmian. Z drużyną miałby się rozstać duet najmłodszych zawodników, czyli Kamil „reiko” Cegiełko oraz Wojciech „prism” Zięba. Organizacja nie zrezygnuje jednak ze świeżej krwi, wszak wszystko wskazuje na to, że zastąpi ich duet znany z gry dla Łomża 0,0% Cyberwolves.

Dawid „SaMey” Stańczyk oraz Kacper „gRuChA” Gruszeczka, bo o nich przez cały czas mowa, grając z wilkiem na piersi wystąpili chociażby w wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski 2020, do której dostali się dzięki zamkniętym kwalifikacjom. Wprawdzie w trakcie sezonu zasadniczego jako drużyna polegli na całej linii, zapewniając sobie zaledwie jedną wygraną mapę i jeden remis, to wcześniej wymieniona dwójka była jasnym punktem zespołu.

Stańczyk oraz Gruszeczka zostali dopisani do składu Honoris na stronie HLTV w dzisiejszym meczu przeciwko Team Secret w rozgrywkach Vie.gg Legend Series. Nie oznacza to jednak, że zespół na pewno zdecyduje się przyjąć ich do składu na stałe, lecz wskazuje, że jakieś zmiany zostaną popełnione. Powodem tego ruchu może być przegrana w kwalifikacjach do ESL MP, po której wszyscy zawodnicy Honoris zamilkli, nie udzielając się nawet w social mediach.

Mecz rozpocznie się dziś o godzinie 15:00 i będzie go można obejrzeć na kanale Allied Esports.