saju walczył jak lew, jednak mixowy skład PGE Turów i tak nie miał większych szans w starciu z PACT na start szóstej kolejki Dywizji Mistrzowskiej PLE.

Kilka dni temu repo rozpoczął poszukiwania standinów na mecz z PACT w ramach Polskiej Ligi Esportwej ze względu na próbną maturę i kolokwium dwóch zawodników PGE Turów w tym czasie. Znalezienie chwilowych zastępców nie było jednak takie łatwe i ostatecznie do dzisiejszego spotkania z PACT 7. drużyna w tabeli PLE przystąpiła z jrz oraz gwiazdą światowego kalibru – sajem.

Aimer EMERITOS BANDITOS nie zdołał niestety unieść na swoich barkach zawodników PGE Turów. Już na starcie PACT demolowało swoich rywali, wygrywając pierwszą mapę 16 do 5. Na drugiej także byliśmy świadkami jednostronnego widowiska. Tym razem ekipa MINISE’A oddała swoim rywalom zaledwie 4 rundy.

Na dwóch mapach w starciu z PACT saju zdobył łącznie 31 fragów i pod tym względem reprezentant EMERITOS BANDITOS był najlepszym graczem PGE Turów na serwerze. To wspaniale więc, że repo dał szansę pokazać się szerszej publice, tak uzdolnionemu i perspektywicznemu  zawodnikowi, który wkrótce z pewnością wypłynie na głębokie wody!