S1mple poprowadził wczoraj dość ostrą rozmowę na twitterze. Pokłócił się z kilkoma graczami ze sceny.

Oleksandr 's1mple' Kostyliev nie raz już pokazywał swoje drugie oblicze. Będąc reprezentantem HR ciągle wdawał się w jakieś dramy i wyzywał z resztą sceny. Wczoraj Ukrainiec zdecydowanie przesadził. Od kilku dni ma problemy z opanowaniem emocji. Denerwuję się, że w FPL grają inni ludzie, oprócz profesjonalistów. Młody ukraiński talent obrażał nawet Polaka, który nie tak dawno awansował do najwyższej ligi Faceit, po ciężkiej walce w kwalifikacjach. Chodzi oczywiście o Gabriela 'gaba' Jaroszuka, który sam skomentował sprawę pisząc post na facebooku:

A ja chciałem tylko pograć sobie FPL-a”

Wszystko zaczęło się od tego, że znany na scenie Olofmeister, razem z NBK próbowali jakoś załatwić karę dla s1mple'a. Oczywiście Ukrainiec jak zwykle pokazał kawałek swojego słabego charakteru komentując:

możecie banować, mam to w du*ie”

To nie była jednorazowa zamieszka Oleksandra, który wczoraj wyzywał nawet Dana 'apexa' Madesclaire. W wojnę z Francuzem wdał się na popularnym Twitterze. Uznał, że reprezentant EnVyUS, również jest słaby i nazwał go „retardem”. Następnie do rozmowy przyłączyli się inni profesjonaliści, którzy próbowali uspokoić sytuację, oraz tłumaczyli, że takimi wpisami tylko robi z Siebie dzieciaka. Internetowa kłótnia zakończyła się dopiero po północy, a kto wie, czy dziś nie zobaczymy dalszej części. Drama miała miejsce na jego profilu twitter. Można tylko mieć nadzieję, że wróći jeszcze ten s1mple, który był bliski wygrania Majora z Team Liquid i nie wdawał się w niepotrzebne spory.