Oleksandr „⁠s1mple⁠” Kostyliev nie zamierza zmieniać drużyny przez najbliższe trzy lata. Ukrainiec przedłużył swój kontrakt do 2025 roku.

Jeden z najlepszych, a dla wielu najlepszy zawodnik CS:GO, nie zamierza zmieniać drużyny przez najbliższe trzy lata. Oleksandr „⁠s1mple⁠” Kostyliev przedłużył swój kontrakt z organizacją Natus Vincere do 2025 roku i jeśli całkowicie się wypełni, Ukrainiec spędzi w tych barwach prawie dekadę.

s1mple dołączył do Natus Vincere w 2016 roku, po krótkiej przygodzie za oceanem w barwach Teamu Liquid. Zdecydowanie jest on ojcem sukcesu ukraińskiej organizacji na scenie CS:GO, wszak uczestniczył on w zdobyciu 11 mistrzostw na dużych eventach oraz pierwszego w historii NAVI turnieju rangi Major. Ponadto świetna forma drużyny w poprzednim sezonie zaowocował w wygraniu 3. edycji Intel Grand Slam, dzięki czemu wzbogacili się o okrągły milion dolarów.

NAVI dobrze pokazało się w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata, zdobywając status Legend. Oznacza to, że debiut w Rio de Janeiro zaliczą dopiero 5 listopada, gdy wyłoniona zostanie najlepsza ósemka pierwszej fazy IEM Major Rio 2022.