Oleksandr 's1mple' Kostyliev wczorajszej nocy rozpętał niemałą kłótnię w temacie FPL-a z profesjonalnymi zawodnikami Counter-Strike, dziś już za swoje zachowanie przeprosił.

s1mple jest znany ze swojego porywczego temperamentu, jednak przez ostatni czas widać było, że się opanował. Wczorajsza noc pokazała nam, iż Oleksandr posiada również tę drugą stronę, którą prezentował nam często będą w barwach HR czy FlipSid3. Wywołał On dosyć sporą kłótnię w temacie FPL-a i zawodników grających w tej lidze. W dyskusję wdarli się profesjonalni zawodnicy, którzy chcieli uspokoić s1mpla natomiast ten nie dawał sobie nic powiedzieć. Po przespaniu się, postanowił przeprosić wszystkich za swoje wczorajsze zachowanie i powiedział, że to wszystko przez rozmowę, którą prowadzili NBK oraz olofmeister. Jednak czy tak powinien zachowywać się zawodowy gracz CSa?


Mamy nadzieję, że s1mple uspokoi się i zobaczymy go takiego jak prezentował się w Team Liquid – opanowanego, spokojnego i walczącego o najwyższe trofea, a nie o wojnę z swoimi przeciwnikami. JW dał również poradę swojemu koledze, oby ją przyjął do siebie.