Jeżeli ktoś przed 2021 rokiem powątpiewał w to, że s1mple jest najlepszym graczem w historii Counter-Strike’a, to ostatnie miesiące w jego wykonaniu zamknęły usta wszystkim krytykom Ukraińca. Po finale ESL Pro League zawodnik NAVI wypowiedział słowa, które idealnie podsumowały jego hejterów.

s1mple od lat prezentuje niesamowitą formę. Dwa ostatnie tytułu dla najlepszego gracza roku zostały jednak przyznane ZywOo, co sprawiło, że społeczność zaczęła powątpiewać w wyjątkowość Ukraińca. Trzeba przyznać jednak, że w tym okresie koledzy z drużyny 23-latka mu nie pomagali. Natus Vincere wiecznie zmagało się z jakimiś problemami kadrowymi. Teraz w końcu możemy powiedzieć, że organizacja zbudowała skład kompletny, a sprowadzenie B1TA było strzałem w dziesiątkę.

Rok 2021 jest przełomowy nie tylko dla całego NAVI. Zespół rozpędza się z każdym kolejnym turniejem i jest coraz mocniejsza. Podopieczni B1ad3a wygrali trzy ostatnie wydarzenia z rzędu, w których brali udział. Stali się także trzecim zespołem w historii, który zdobył dodatkowy milion w ramach cyklu Intel Grand Slam, dołączając tym samym do Liquid i Astralis. Sam s1mple'a przypomina potwora, który karmi się sukcesami, dzięki czemu staje się jeszcze silniejszy indywidualnie i drużynowo.

NAVI będzie niewątpliwie faworytem do wygrania tegorocznego Majora w Sztokholmie z rekordową pulą nagród. Może to oznaczać, że s1mple w wieku 23-lat zgarnie wszystko, co tylko było zdobycia. W zeszłym roku Natus Vincere wygrało IEM Katowice, a w tym już BLAST Premier Global Finals, IEM Cologne, ESL Pro League i cykl Intel Grand Slam. Nie ulega także żadnych wątpliwości, że Ukrainiec zostanie nagrodzony tytułem gracza roku. Po finale EPL sam stwierdził, że potrzebuje nowych hejterów, bo starzy stali się jego fanami.