Portal HLTV porozmawiał wczoraj z gwiazdą Na`Vi – s1mplem. Z wywiadu dowiedzieliśmy się między innymi, że Kane jest jedną z najmądrzejszych osób, jakie Ukrainiec poznał podczas swojej przygody z tą grą.

Wczoraj zakończyły się rozgrywki ESL One Cologne 2018. Poznaliśmy ich mistrza, czyli drużynę Natus Vincere. Ekipa Zeusa w finale pokonała gospodarzy zawodów – BIG. Poza tym wyłoniono MVP wydarzenia w Kolonii i chyba nikogo nie zdziwił wybór – HLTV wyróżniło s1mple'a, który udzielił dla tego portalu również wywiadu.

Ukrainiec stwierdził, że często pyta lidera Na`Vi o zdanie, zanim zdecyduje się coś zrobić na mapie. Dodatkowo powiedział, że trener Natus Vincere – Kane jest jedną z najmądrzejszych osób, jakie spotkał w swojej karierze. Trzeba przyznać, że trudno się z tym nie zgodzić, gdyż s1mple i spółka na turniej w Kolonii byli idealnie przygotowani taktycznie i z pewnością częściowo jest to zasługa ich coacha.

Przed Natus Vincere niebawem kolejne wyzwania. Od 21 lipca będą w Atlancie, gdzie rozgrywane będzie ELEAGUE Premier, następnie wybiorą się na DreamHack Masters Stockholm i na sam koniec pozostanie im najważniejszy LAN – FACEIT Major. Jeśli nie spadnie im forma w najbliższych tygodniach, to śmiało można stwierdzić, że są faworytami do podniesienia trofeów w wyżej wymienionych zawodach.