Jeden z najmocniejszych duetów z regionu CIS przedłużył kontrakt z Natus Vincere. Oleksandr „s1mple” Kostyliev i Denis „electronic” Sharipov podpisali umowę obowiązującą do 2022 roku.

2020 rok był dla Natus Vincere całkiem udany. Odkąd do formacji dołączył Ilya „Perfecto” Zalutskiy – jej wyniki wyglądały naprawdę dobrze. Przede wszystkim ekipa zaliczyła niesamowity początek sezonu, podczas którego wybrała się do Katowic na Intel Extreme Masters i zwyciężyła całe wydarzenie. Ten sukces zwiastował, że zespół idzie w dobrym kierunku i czeka go jeszcze wiele pozytywnych momentów, lecz właśnie wtedy sytuacja na świecie przez koronawirusa zaczęła się znacznie pogarszać. Z biegiem czasu weszły obostrzenia, które przeniosły CS-ową rywalizację do sieci.

Na`Vi w tamtym okresie nieco przygasło. Nie potrafiło przenieść świetnej dyspozycji z IEM Katowice 2020 do Internetu i zaliczyło wpadkę w postaci 7/8 pozycji w ESL One: Road to Rio – CIS. Później jednak się poprawiło wygrywając WePlay! Clutch Island. W końcówce roku zaliczało solidne rezultaty – między innymi zdobyło srebro IEM Beijing – Europe i dotarło do półfinału IEM Global Challenge. Ostatecznie w światowym rankingu HLTV zajęło zatem 3. miejsce.

Przez cały sezon Natus Vincere napędzał duet – Oleksandr „s1mple” Kostyliev & Denis „electronic” Sharipov. Nie ma więc, co się dziwić, że organizacja od razu przystąpiła do rozmów dotyczących przyszłości obu Panów. Negocjacje udało się zwieńczyć kolejnym kontraktem, który obowiązywał będzie Oleksandra i Denisa do 2022 roku. Ten pierwszy trafił pod banderę ukraińskiego klubu w sierpniu 2016 roku, a drugi w listopadzie 2017 roku.