Właśnie oficjalnie dowiedzieliśmy się, że RUBINO przez problemy zdrowotne jest zmuszony zakończyć swoją przygodę z Heroic. Jego miejsce na stałe zajmie AcilioN!

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że problemy zdrowotne RUBINO na nowo wróciły. Oznaczało to, że wykluczyły go one z gry w głównym składzie Heroic i ponownie ekipa friberga musiała brać zmiennika, który zastąpi Norwega w okresie, w którym on nie może występować. Padło na Duńczyka – AcilioNa, który wcześniej było kojarzony m.in. z Imperial.

Oczywiście z początku współpraca z AcilioNem miała być tylko tymczasowa, bo RUBINO wierzył, że niebawem wszystko wróci do normy, ale w końcu doszło do tego, że Duńczyk zastąpił na stałe Norwega. Jest to dość zrozumiała decyzja, ponieważ Heroic nie mogło czekać w nieskończoność, aż nareszcie skład zostanie ustabilizowany przez dłuższy okres.

Ruben w oświadczeniu stwierdził, że jest mu przykro, aczkolwiek czas spędzony pod banderą Heroic będzie bardzo miło wspominał. To na pewno słowa, która budują dobre zdanie o tej organizacji. Duńczyk zapowiedział też powrót, gdy tylko jego oko będzie na to gotowe.

Aktualnie skład Heroic wygląda tak:

  • Denmark Nikolaj 'niko' Kristensen
  • Denmark Asger 'AcilioN' Larsen
  • Sweden Andreas 'MODDII' Fridh
  • Sweden Adam 'friberg' Friberg
  • Denmark Patrick 'es3tag' Hansen