To nie koniec emocji na polskiej scenie! Do rozegrania zostały jeszcze trzydniowe baraże o miejsce w Dywizji Mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej.

Równo o 18:00 rozpocznie się pojedynek między Liquid Biceps, a Pompa Team, który zainauguruje całe zmagania. Oba zespoły mają za sobą fatalny sezon, który przebiegł na pewno poniżej ich oczekiwań. Powinniśmy jednak spodziewać się dużych wrażeń, gdyż obie formacje mają coś do udowodnienia i będą chciały zakończyć pozytywnie ten rok.

W drugim spotkaniu będziemy mogli oglądać bardzo mocnego faworyta do zgarnięcia slota. Mowa tutaj o PGE Turów Zgorzelec, które wręcz zdominowało LOTTO Dywizję Profesjonalną. Drużyna nie odniosła tam ani jednej porażki, a warto podkreślić, że rywalizowała z takimi organizacjami jak M1-Gaming, czy piratesports. Urwać im mapę zdołał jedynie Team Gaminate oraz Dr. Pepper Team. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie Gamelaxy, a starcie rozpocznie się o 21:00.

Wszystkie mecze zostaną rozegrane w systemie BO3 w drabince podwójnej eliminacji. Za niezawodny komentarz odpowiadać będzie Olek „vuzzey” Kłos oraz Radek „Mad1” Florkowski. Transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale Twitch PLE.