OG nie może zaliczyć występu na BLAST Premier Fall Groups do udanych. Zespół z Polakiem w składzie uległ wczoraj niespodziewanie FaZe i odpadł z rozgrywek po dwóch porażkach.

Na start OG musiało zmierzyć się z NAVI. Wiadome było, że nie będzie to łatwa przeprawa dla Europejskiej formacji i prawdopodobnie  będzie musiała ona sobie radzić w drabince przegranych. Tak też się stało – zespół Polaka uległ 1 do 2 Natus Vincere i stracił margines błędu w  postaci jednej porażki. Następnie podopiecznym ruggaha przyszło zagrać z FaZe, które w pierwszym meczu musiało uznać wyższość Complexity. Mimo że spotkanie rozpoczęło się dobrze dla drużyny naszego rodaka, bo ta wyszła na jednomapowe  prowadzenie, to już dwie kolejne potyczki na Anciencie i Mirage’u nie były tak udane i ostatecznie broky i spółka wykopali zawodników duńskiej organizacji z turnieju.

OG wciąż ma szanse na awans na finały BLAST Premier Fall. Zespół mantuu będzie musiał zająć jedno z dwóch pierwszych miejsc na BLAST Premier Fall Showdown, które gwarantuje slota na głównym wydarzeniu z pulą nagród 425 tysięcy dolarów.

Awans na finały BLAST Premier Fall wywalczyło sobie już NAVI, które wczoraj pokonało Complexity. Nie był to jednak łatwy pojedynek, bo o wszystkim decydowała mapa numer trzy w postaci Nuke’a. Formacja coldzery dziś zmierzy się jeszcze z FaZe, a następnie być może będzie miała okazje do rewanżu z Natus Vincere.

Harmonogram:

  • 16:30 – Complexity vs FaZe (mecz o  awans)
  • 19:30 – NAVI vs TBD (mecz o lepsze rozstawienie na finałach)