Musieliśmy długo czekać, ale nareszcie oficjalnie mousesports powitało w swoich szeregach ropz'a. Zajmuje on miejsce Spiidi'ego, który mimo wszystko nadal jest związany kontraktem z organizacją.

Dokładnie dziewiątego lutego został przesądzony transfer NiKo. Oczywiście pewne było, że mousesports nie może stać w miejscu i kiedy sprzedali swojego byłego lidera do FaZe, zaczęli poszukiwania nowego zawodnika, który pociągnie „Myszy” na szczyt.

Było sporo plotek na ten temat. Z niemiecką organizacją wiązany był Jesper 'TENZKI' Plougmann, ale ostatecznie padło na wybór dość młodego gracza, który pochodzi z Estonii. Robin 'ropz' Kool staje się od dzisiaj częścią mousesports. Wcześniej jego miejsce zajmował Timo 'Spiidi' Richter, aczkolwiek po tej ilości różnych raportów można było wywnioskować, że powoli przygoda Timo z niemiecką organizacją dobiega końca.

Jeżeli chodzi o samego Robina, to jest nazywany jednym z największych młodych talentów na świecie. Co prawda póki co jego historia nie wygląda kolorowo. Miał problemy z rodzicami o których opowiadał dodając wpisy na twitterze. Twierdził, że nie potrafią zrozumieć jego pasji, ale może właśnie to skłoniło go jeszcze bardziej do rozpoczęcia profesjonalnej kariery. Dzięki temu udowodni wiele swoim bliskim, jeżeli oczywiście będzie tak samo skuteczny jak w FPL-u. Radzi sobie tam bardzo dobrze, a raz był nawet najlepszy ze wszystkich, przez co zgarnął główną nagrodę pieniężną dla gracza top 1.

Już dziś wieczorem zobaczymy jak Robin 'ropz' Kool odnajdzie się w oficjalnym meczu, w ramach ESL Pro League. Rywalem mousesports będzie EnVyUsNuke Cobblestone, to mapy które obejrzymy w tym dwumeczu. Debiut nowego nabytku już o godzinie 19:00.