Organizacja Rogue początkowo skupiała się jedynie na scenie Overwatch. Teraz postanawia również wesprzeć drużyne w Counter-Strike: Global Offensive. Jak potoczy się współpraca z formacją Unity?

Mathieu „Maniac” Quiquerez – były trener EnVyUs oraz założyciel składu Unity postanowił wejść na scenę z nowymi perspektywami. Od momentu stworzenia drużyna pozostawała bez organizacji. Dziś, naprzeciw ich oczekiwaniom wyszła amerykańska organizacja Rogue – znana w świecie gry Overwatch. Po prawie miesiącu poszukiwania najlepszej dla nich opcji, w końcu mogą w pełni otworzyć się czekające na nich możliwości i zadbać o swój indywidualny i grupowy rozwój.

Założyciela Unity możecie kojarzyć między innymi z takich zespołów jak: Team LDLC.com, Titan czy wspomniane wcześniej EnVyUs. Kreując nowy skład starał się postawić zarówno na doświadczenie jak i młode talenty. W jego zespole występują osobistości:  Casper „cadiaN” Møller, Jesper „TENZKI” Plougmann, młody Estończyk Kevin „HS” Tarn oraz Nicolai „glace” Jensen. Z takimi zawodnikami i nowo nabytą organizacją, Unity z pewnością wykorzysta szansę na wzbicie się na wyższy poziom.

Gdzie ich zobaczymy w najbliższym czasie? Zespół ma przed sobą dwa ważne turnieje: Power-LAN oraz Northern Arena 2016 – Toronto. W obu występuje wiele znanych i cenionych formacji, dlatego jest to dla nich szansa na pokazanie się od jak najlepszej strony. Czekamy na pierwsze efekty współpracy.

Rogue:

Switzerland Mathieu „Maniac” Quiquerez
Estonia Kevin „HS” Tarn
Denmark Casper „cadiaN” Møller
Denmark Nicolai „glace” Jensen
Denmark Jesper „TENZKI” Plougmann