Evil Geniuses przedłuża swoje nadzieje na awans. Ekipa RUSHA pokonała Party Astronauts i powalczy o ostatniego slota na PGL Major Antwerp w tie-breaku.

Amerykański RMR nie rozpieszcza Evil Geniuses. Wydawać by się mogło, że mimo fatalnej formy Stewie i spółka powinni bez większych problemów wywalczyć awans na Majora. Umówmy się – mimo beznadziejnej postawy w ostatnich miesiącach amerykański zespół miał obowiązek dostać na Mistrzostwa Świata, zważając na obsadę uczestników turnieju RMR. Geniusze o promocje na PGL Major Antwerp zmuszone są jednak powalczyć tie-breaku.

Dzięki zwycięstwu z Party Astronauts Evil Geniuses dołącza do 9z i paiN i wciąż ma realne szanse awansować na Majora. Na ten moment bliżej dużego sukcesu są jednak Brazylijczycy, bowiem ekipa nythona dzięki wcześniejszej wygranej z EG, oczekuje już na zwycięzcę pojedynku  Evil Geniuses-9z w finale tie-breaku.

Po dzisiejszym dniu szans na awans pozbawione zostało  Case Esports, Party Astronauts i Sao Caetano. Jutro czeka nas ostatni dzień amerykańskiego RMRA, po którym do walki przystąpią już europejskie drużyny.

Brazil Case Esports 0:2 paiN Brazil

United States Evil Geniuses 2:1 Party Astronauts United States

Brazil Sao Caetano 0:2 9z Argentina