Na światło dzienne wyszły dość zaskakujące informacje. Karol „repo” Cybulski przekazał, że wypożyczenie jego i Kamila „suonko” Węgrzynkiewicza z PGE Turów Zgorzelec do Izako Boars może zostać anulowane.

Dosłownie kilka dni temu iBoars ogłosiło rozstanie z Karolem „Enzo” Lasotą i Mateuszem „TOAO” Zawistowskim. Błyskawicznie również przedstawiło swój plan na odświeżenie dywizji CS:GO. Organizacja do współpracy na zasadzie wypożyczenia zaprosiła duet z PGE Turów Zgorzelec – Karola „repo” Cybulskiego i Kamila „suonko” Węgrzynkiewicza. Jednocześnie zakomunikowała, że z repo suonko będzie występować w międzynarodowych turniejach, a na polskiej scenie dokończy zmagania w starej piątce.

Dziś okazało się, że dołączenie repo suonko do IB nie jest wcale pewne. Mimo, że zostało potwierdzone przez klub na kanałach social media – może być anulowane, ponieważ Izako Boars od podjęcia decyzji o zmianach, nagle złapało formę i chociażby w PGE Dywizji Mistrzowskiej podczas Polskiej Ligi Esportowej wygrywa mecz za meczem zajmując w efekcie pozycję lidera tabeli. Informację na ten temat przekazał Cybulski, który podkreślił, że rozumie zaistniała sytuację, gdyż dokonanie roszad wiąże się z układaniem gry od nowa, co zazwyczaj trwa kilka tygodni. Dodał jeszcze, że wszystko zadziało się za szybko dla obu stron.

Do niedzieli obie ekipy, czyli iBoars oraz PGE Turów Zgorzelec będą rozgrywać spotkania w dotychczasowych piątkach. Następnie powinno się wyjaśnić, co się wydarzy.