Karol 'repo' Cybulski postanowił dziś odpalić transmisję na żywo, podczas której opowie o swoich planach. Jedną z najważniejszych informacji jest ostateczne porzucenie roli prowadzącego.

Karol „repo” Cybulski od kilku lat jest aktywnym graczem na scenie CS:GO. Występował między innymi pod banderą takich organizacji, jak Actina PACTIzako Boars, czy PRIDE. Zawsze był kojarzony z prowadzeniem, mimo że jak sam twierdzi – nie lubi tego robić i zazwyczaj sytuacja go zmuszała do grania w tej roli.

Dziś Cybulski włączył transmisję na Twitchu, podczas której jednym z tematów była jego przyszłość. Opowiedział o tym, że chciałby na nowo cieszyć się grą w Counter Strike'a, bo od dawna tego mu brakuje. Poinformował również, że rezygnuje definitywnie z bycia dowodzącym i zamierza skupić się na powrocie do dobrej dyspozycji indywidualnej. Nie zamierza wchodzić w pierwszy lepszy projekt, tylko chce najpierw pokazać, że znowu potrafi strzelać na poziomie, a następnie wybrać ofertę, w którą faktycznie uwierzy i która będzie miała większy sens. Dodatkowo repo poza prywatnymi sprawami postanowił zacząć regularnie streamować.