Renegades oficjalnie poinformowało o tym, że kontrakty z podopiecznymi kassada zostały rozwiązane. Australijczycy zasilili 100 Thieves.

Ogłoszenie, o którym wspominamy we wstępie nie pojawiło się bez przyczyny. Ekipa AZR-a nie będzie kontynuowała współpracy ze swoim dotychczasowym pracodawcą, ponieważ dogadała się z inną firmą. Organizacją, która swój powrót na scenę CS:GO zapowiadała już dawno. Chodzi oczywiście o 100 Thieves!

Amerykański klub esportowy z początku miał budować dywizję od zera. Zatrudnić kilku czołowych graczy i stworzyć międzynarodową drużynę. Plany najwidoczniej legły w gruzach, bo pod ich banderą nie pojawił się ani coldzera, który zdecydował się zasilić FaZe Clan, ani formacja NBK-a oraz Aleksiegob, która najprawdopodobniej otrzymała lepsze warunki od OG, bądź jeszcze innej marki.

Wracając do Renegades – na ten moment nie wiemy, czy projekt dalej będzie kontynuowany. Nie otrzymaliśmy żadnego oświadczenia dotyczącego przyszłości. Możemy natomiast spodziewać się, że raczej firma, której CEO jest rebko nie podda się tak łatwo i spróbuje odbudować swoją pozycję zgarniając jakiś skład.

Grono jkaema pożegnało się z „kowbojami” w całkiem ładnym stylu, zajmując nie tak dawno czwarte miejsce na prestiżowych zmaganiach StarSeries i-League Season 8. Raczej mało kto spodziewał się, że po powrocie z Turcji australijska paczka zdecyduje się zmienić barwy.

Niżej przedstawiamy byłych już graczy Renegades i obecnych zawodników 100 Thieves.

  • Australia Sean „Gratisfaction” Kaiwai
  • Australia Aaron „AZR” Ward
  • Australia Justin „jks” Savage
  • Australia Jay „Liazz” Tregillgas
  • Norway Joakim „jkaem” Myrbostad
  • Australia Aleksandar „kassad” Trifunović – trener