Na kilka godzin przed występem na w finałach 10. sezonu ESL Pro League, gracze Grayhound ogłosili, że zmieniają barwy. Od dziś reprezentować będą banderę Renegades.

Organizacja Renegades jeszcze w październiku sprzedała swoich zawodników do 100 Thieves, a zajmują oni obecnie piąte miejsce w rankingu HLTV. Tak wysoką pozycję zawdzięczają dobremu występowi podczas berlińskiego Majora, StarSeries & i-League CS:GO Season 8 oraz Intel Extreme Masters w Pekinie. Teraz przejmie australijski skład, który z mniejszymi lub większymi zmianami reprezentuje barwy Grayhound od 2017 roku. W tym czasie zdołali kilkukrotnie zapukać do światowej czołówki, czego dowodem jest uczestnictwo na obydwóch Majorach w 2019 roku.

Ekipa Ollie „DickStacy” Tierney'a już dziś o godzinie 14:30 zadebiutuje w nowych barwach w finałach 10. sezonu ESL Pro League, a ich pierwszym rywalem będzie Astralis. Duńczycy po raz kolejny staną przed możliwością zdobycia pucharu przed swoją publiką. Jednak Australijczycy mają spore szanse na zaskoczenie swoich pierwszych przeciwników, wszak Astralis jeszcze w miniony weekend walczyło w finałach ECS w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Oznacza to, że Renegaci mogą rozpocząć przygodę ze swoją nową organizacją od poważnego manifestu siły.

Nowy skład Renegades prezentuje się następująco:

  • Australia Liam „malta” Schembri
  • Australia Ollie „DickStacy” Tierney
  • Australia Christopher „dexter” Nong
  • New Zealand Simon „Sico” Williams
  • Australia Joshua „INS” Potter