Australijska organizacja ogłosiła, że w związku z imponującymi wynikami podczas Majora, w najbliższym czasie nie zamierza wykonywać zmian w dywizji CS:GO.

Renegades zdecydowanie było jednym z największych zaskoczeń podczas StarLadder Major Berlin 2019. Fazę Legend rozpoczęli od dwóch porażek, a następnie udowodnili swoją wartość i nie dość, że awansowali do play-offów, to jeszcze rozgromili ENCE w ćwierćfinale.

Jednak od razu po zakończeniu Majora pojawiły się w sieci plotki o możliwym dołączeniu Justin „jks” Savage i Sean „Gratisfaction” Kaiwai pod banderę amerykańskiej organizacji Complexity. Miało mieć to związek z wygasającymi kontraktami australijskiej drużyny. Jednak włodarze organizacji dali znać za pomocą social mediów, że ich gracze nigdzie się nie wybierają.


Renegades już dziś rozpocznie walkę w amerykańskich kwalifikacjach do ligi Esports Championship Series, a jutro zobaczymy ich w turnieju eliminacyjnym DreamHack Masters Malmö 2019. Dopiero ósmego października wezmą udział w 10. sezonie ESL Pro League, lecz z pewnością awans w rankingu HLTV przyniesie im sporo zaproszeń na najważniejsze turnieje.