Przed nami faza pucharowa PGL Major Antwerp 2022, a to oznacza, że możemy jeszcze raz spojrzeć na zagrania z Fazy Legend. Dostarczył nam on mnóstwo fenomenalnych akcji okraszonych niebywałym komentarzem! Patronem cyklu jest marka Reebok. 

ENCE kontynuuje swoją przygodę na Mistrzostwach Świata. Paweł “Dycha” Dycha oraz Olek “Hades” Miskiewicz w widowiskowy sposób awansowali do fazy pucharowej wydarzenia i już w piątek 20 maja przystąpią do meczu z Copenhagen Flames. 

Jednak nim przejdziemy do decydującego etapu zawodów, rzućmy okiem na Fazę Legend, która obfitowała w fenomenalne zagrania. Wspólnie z marką Reebok przygotowaliśmy specjalną serię “Reeplay by Reebok”, czyli zestawienie najlepszych akcji danego etapu Majora. Oto najbardziej widowiskowe zagrania Fazy Legend: 

Już 19 maja startują play-offy turnieju PGL Major Antwerp 2022. Najlepsza ósemka przystępuje do bezpośredniej batalii o tytuł Mistrzów Świata CS:GO. Decydujący etap rozgrywek startuje 19 maja o godzinie 16:30, zaś finał zaplanowany jest na niedzielę 22 maja na godzinę 18:00.