Ciekawi Was co zmieniło się w tym tygodniu na polskiej scenie CS:GO? Zamknęło się okno transferowe w Polskiej Lidze Esportowej, a polska czołówka walczyła o dalszy etap kwalifikacji do Majora. Virtus.pro zaś zagrało turniej w Szanghaju. Jak to wypłynęło na nasz ranking?

W dolnej części tabeli mała zmiana wewnątrzorganizacyjna. Off-Mode posiada aż trzy dywizje i na 10 lokatę awansuje Off-Mode-Red za Off-Mode Gray.

Reprezentanci SEAL Esports, choć nie zdołali wyjść w rankingu przed Pompa Team, w ubiegłym tygodniu dzięki świetnym występom w Polskiej Lidze Esportowej znacznie poprawili swój bilans punktowy. Remis z tak silną drużyną jak AGO Gaming musi robić wrażenie nawet na tych, co nie wierzyli w potencjał SEAL.

Virtus.pro umocniło się na pozycji lidera – 2 miejsce na SL i-League Invitational Shanghai 2017 to co prawda umiarkowany sukces, ale mimo porażki w finale z Renegades absolutnie godny odnotowania. PRIDE i AGO walczyły na Minorze w Bukareszcie – Orły zakończyły rywalizację na fazie grupowej. AGO zaszło dalej, ale nie udało się pokonać EnVyUs w finale drabinki przegranych.

PRZEJDŹ DO RANKINGU