Reprezentanci Izako Boars zwycięstwem na międzynarodowym turnieju podwyższyli ilość swoich punktów, a rozpad Pompa Team pomógł im wrócić do ścisłej dziesiątki.

Kilka dni temu swoje odejście z organizacji Pompa Team ogłosił Patryk 'ponczek' Wites, co spowodowało rozpad całego zespołu, w skutek czego musieliśmy zresetować ich punkty w naszym rankingu. Na tym skorzystali reprezentanci Izako Boars, którzy po wygraniu turnieju Winner of the Future 2017 zdobyli kilka dodatkowych punktów, wyprzedzając między innymi Codewise Unicorns, które mocno zbliża się do debiutu w naszym rankingu.

Solidną dawkę dodatkowych punktów otrzymała również formacja AGO Gaming, która kilka dni temu zwyciężyła turniej MDL Global Challenge oraz zdołała zakwalifikować się do siódmego sezonu ESL Pro League. Te osiągnięcia Aniołów pozwoliły im jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję i nieco zniwelować straty do Virtus.pro, które wciąż niezmiennie obejmuje najwyższą lokatę. Dla podopiecznych Jakuba 'kubena' Gurczyńskiego wiele może zmienić się po Majorze.

PRZEJDŹ DO RANKINGU