Ostatnim zawodnikiem poza podium w rankingu HLTV – TOP 20 graczy 2020 roku został Nikola „NiKo” Kovač. Wspomniany zawodnik pod koniec poprzedniego sezonu zmienił barwy – został reprezentantem G2 Esports.

Są tacy gracze, na których patrzy się przez 12. miesięcy i na koniec roku jasno stwierdza, że nie może ich zabraknąć w zestawieniu najlepszych. Zdecydowanie należy do nich Nikola „NiKo” Kovač, który w minionym sezonie wymiatał na serwerze pod względem indywidualnym. Wypracowany rating 1.19 i impact 1.29 tylko to potwierdza.

Jeśli jednak chodzi o sytuację drużynową, to Nikola nie miał łatwo. Jeszcze jakiś czas temu był bowiem częścią FaZe Clanu, w którym krok po kroku wszystko się sypało. Zespołowi ciągle brakowało prowadzącego, a skoro go nie było – musiał tę rolę pełnić właśnie Kovač, przez co nie mógł się w pełni skupić na sobie. Ostatecznie uznał, że nie zamierza tego dalej ciągnąć i skorzystał z oferty od G2 Esports, w którym spotkał się z kuzynem – Nemanją „huNter-” Kovač. Zanim natomiast zmienił barwy, zdołał jeszcze z FaZe wygrać IEM New York – EU.