Jeden z najbardziej stabilnych snajperów na scenie. Jego po prostu nie mogło zabraknąć w zestawieniu HLTV. Nicolai „dev1ce” Reedtz został 3. najlepszym graczem 2020 roku!

Wchodzimy na podium rankingu HLTV – TOP 20 zawodników 2020 roku. Najniższy stopień drugi raz z rzędu zajął reprezentant Astralis – Nicolai „dev1ce” Reedtz, który na przełomie 12. miesięcy wykonał gigantyczną robotę dla swojej ekipy. Osiągnięty rating 1.20 i impact 1.26 tylko to potwierdzają. Duński snajper był nie do zatrzymania!

Indywidualne statystyki to jedno, ale do tego dochodzą jeszcze sukcesy drużynowe dev1ce'aAstralis mimo problemów kadrowych podczas sezonu, było w stanie ostatecznie zgarnąć kilka pucharów. Zaczęło się od wygrania ESL One Road to Rio. Później nadeszły zwycięstwa w ESL Pro League S12 – EUDreamHack Masters Winter – EUIEM Global Challenge oraz srebrny medal w BLAST Premier Fall, w którym Duńczycy przegrali w finale z Vitality.

Warto podkreślić, że Nicolai razem z Astralis pod koniec 2020 roku kolejny raz w karierze wskoczył na fotel lidera zestawienia zespołów na HLTV. Następnym wyzwaniem dla Reedtza i spółki będzie BLAST Premier Global Final 2021, który wystartuje jutro. Polska transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie na naszym kanale.