Lata mijają, a s1mple wciąż jest w niesamowitej formie. W minionym roku udało mu się wygrać tylko jeden turniej, lecz jego umiejętności indywidualne niejednokrotnie określały losy spotkań.

Ukrainiec bardzo mocno się wyróżniał na tle swojej ekipy. W prestiżowym rankingu od HLTV zajął drugie miejsce, a przegrał jedynie z ZywOo, podobnie jak w 2019 roku. Bardzo mocny wpływ na ten wynik miały rezultaty na turniejach, w których Francuz zdobywał znacznie lepsze lokaty. Więcej o osiągnięciach gracza Vitality możecie przeczytać tutaj.

s1mple w całym 2020 roku zanotował najwyższy rating spośród wszystkich profesjonalistów i wynosił on 1.30. Ukrainiec brylował również pod względem liczby zabójstw na rundę oraz różnicy K-D, która wyniosła u niego zatrważające +1125! Po tytuł MVP sięgał podczas IEM Katowice oraz dwunastego sezonu ESL Pro League. Zdobył on również siedem odznaczeń EVP.

Na podium największych turniejów udało mu się stanąć pięć razy. Jego najwyższy stopień Natus Vincere okupowało jednak tylko raz i było to podczas Intel Extreme Masters w Katowicach. Trzykrotnie formacja s1mpla musiała pogodzić się z porażką w finale, a brązowy medal został przez nich zdobyty tylko raz.

Aleksandr „⁠s1mple⁠” Kostyliev kolejny rok z rzędu podkreśla swoją niesamowicie wysoką i stabilną formę. Przed nim oraz jego ekipą kolejne wyzwania, a pierwszym z nich są aktualne rozgrywki BLAST Premier Global Final, w których Na`Vi nie dało rady Liquid z FalleNem w składzie. Przypomnijmy również, że w rankingu HLTV na 5. miejscu znalazł się kolega z zespołu s1mpla – Denis „electronic” Sharipov.