Florian „syrsoN” Rische otwiera najlepszą dziesiątkę graczy minionego sezonu. To dla reprezentanta BIG pierwsze tego typu wyróżnienie od HLTV.

Za nami już 10. zawodników, którzy znaleźli się we wspomnianym zestawieniu HLTV. Mowa m.in. o Emilu „Magisk” Reifie z Astralis, Yurim „yuurih” Santosie z FURII i Justinie „jks” Savage'u z Complexity. Teraz przyszła pora, aby poznać TOP 10 rankingu. Tę część otworzył Florian „syrsoN” Rische, dla którego 2020 rok bez dwóch zdań był przełomowy. W końcu bowiem dotarł do światowej czołówki, czyli miejsca, w które celuje każdy.

Rische dokonał tego będąc członkiem BIG. Z niemiecką organizacją podpisał kontrakt na samym początku sezonu i w styczniu, gdy jeszcze było to możliwe – wybrał się z nią na pierwszego LAN-a, którego rozgrywał przed własną publicznością – DreamHack Open Leipzig 2020. Grono z Florianem na czele pokonało wszystkich, nie tracąc przy tym żadnej mapy i tym samym zgarnęło trofeum. Kolejne sukcesy nadeszły w internetowej rywalizacji spowodowanej sytuacją na świecie przez koronawirusa. BIG Clan wygrał dwa przystanki HomeSweetHome, Merkur Masters Season 1, DreamHack Masters Spring 2020 – EU, cs_summit 6 Online – EU, DreamHack Open Summer 2020 – EU, Merkur Masters Season 2 i przez 8 tygodni siedział na fotelu lidera HLTV.

Indywidualnie syrsoN wyglądał stabilnie przez 12. miesięcy. Był snajperem, na którego zespół zawsze mógł liczyć. Świadczy o tym chociażby wypracowany rating – 1.12 i impact – 1.21.