Wszystkie karty odkryte! Zawodnikiem roku 2020 zostaje ZywOo, który zdobywa ten tytuł po raz drugi z rzędu. Francuz zdobył masę nagród MVP oraz przodował w wielu najważniejszych statystykach.

Reprezentant Vitality ma za sobą kolejny fenomenalny rok. Brak turniejów offline w żaden sposób nie wpłynął na jego formę. ZywOo rok zakończył z ratingiem 1.29 i pod tym względem musiał uznać wyższość jedynie s1mpla, który w zestawieniu od HLTV zajął drugie miejsce. Mathieu należy pochwalić za niesamowitą stabilność, którą podkreślają statystyki. Na 85.4% map notował on raiting powyżej 1.00, a na najważniejszych wydarzeniach nigdy nie zszedł poniżej progu 1.15. Wygrał on również najwięcej rund 1vX.

Francuz razem z Vitality stawał na najwyższym stopniu podium podczas IEM Bejing-Haidian oraz BLAST Fall Finals. Czterokrotnie musiał jednak uznać wyższość innej ekipy w finale, a po brązowy medal sięgnął tylko raz, podczas europejskiej odsłony IEM New York. Zdobył on sześć odznaczeń MVP oraz cztery EVP. ZywOo był pewnym punktem swojej formacji i niejednokrotnie praktycznie sam określał losy starć.