Kolejny zawodnik z listy najlepszych dwudziestu według HLTV został ujawniony. Zaszczytna 15. pozycja przypadła dla reprezentanta Renegades i 100 Thieves.

Pomimo bardzo niewielu sukcesów w porównaniu do innych organizacji jks znalazł się w tym prestiżowym zestawieniu. Główny wpływ na lokatę miała jego wspaniała forma w całym minionym roku. W playoffach dużych turniejów miał trzeci najlepszy rating, wynoszący 1.19. Za jego największe osiągnięcie można uznać 3-4. miejsce na Majorze w Berlinie. Na podium uplasował się jeszcze dwa razy. Miało to miejsce podczas IEM Beijing i StarSeries Season 7. Warto również dodać, że był drugim najlepszym graczem pod względem liczby zabójstw w głowę na rundę.

Cały 2019 może uznać za bardzo pozytywny, ponieważ na wydarzeniach LAN-owych tylko dwa razy nie udawało mu się osiągnąć ratingu powyżej 1.00. Za swoje najbardziej pechowe kompetycje może uznać finały ESL Pro League Season 10, gdzie żadna z jego kluczowych statystyk nie napawała optymizmem. Z drugiej strony, wręcz fenomenalnie radził sobie na StarSeries Season 7, gdzie nie raz wręcz w pojedynkę ratował swoją ekipę. Co ciekawe, otrzymał EVP za każdy turniej, który udało mu się zakończyć na podium.