Przed nami finałowa dziesiątka najlepszych graczy minionego roku według HLTV. Rozpoczyna ją obecny zawodnik mousesports – ropz.

To były bardzo dobre 365 dni dla Estończyka. Wygrał między innymi finały 10 sezonu ESL Pro League, gdzie dodatkowo został wyróżniony mianem MVP. Takie osiągnięcie, na tak prestiżowych zawodach nie wzięło się z przypadku. Ropz zakończył kompetycje z ratingiem wynoszącym aż 1.24. Jego forma indywidualna w ubiegłym roku stała na bardzo wysokim poziomie. Tylko raz na wydarzeniach LAN-owych nie udało mu się osiągnąć oceny przekraczającej 1.10. Na jego nieszczęście miało to miejsce akurat podczas Majora w Berlinie, który zakończył na 9-11. miejscu.

Członek mousesports był szóstą najlepszą osobą pod względem różnicy zabójstw i śmierci (+605). Imponował nam szczególnie po stronie atakującej. Tylko jeden gracz miał w niej rating lepszy od Estończyka. Robin razem z zespołem wyglądał wręcz rewelacyjnie w końcówce 2019 roku. Może to oznaczać, że jeszcze nie raz usłyszymy o Myszach osiągających świetne sukcesy.