Przez ostatni miesiąc pracowaliśmy nad zmianami poprawiającymi ranking. Punktacja, mechaniki oraz nowe rozwiązania pomagające utrwalić system – wszystko zostało zmodyfikowane w celu zwiększenia dynamiki rankingu i jego adaptacji do warunków.

Już na pierwszy rzut oka widać, jak przez ostatni okres zmieniło się polskie podwórko. Bardzo duży awans zaliczyły takie zespoły jak PACT oraz Codewise Unicorns. Zespoły te, dzięki udanym występom wylądowały na wysokich miejscach w rankingu.  Największy progres zaliczył jednak Adwokacik, który przebojem wbił się do TOP10. Wszystko się zaczęło od bardzo udanego występu na kwalifikacjach do Polskiej Ligi Esportowej, gdzie nie przegrał ani jednego spotkania. Następne spotkania tylko udowadniały, że ich gra, to nie jest tylko przypadek.
Co można również zaobserwować, to niska pozycja Team Kinguin oraz absencja PRIDE.

PRZEJDŹ DO RANKINGU


Drużyna “Pingwinów” po zmianie trzech zawodników wyzerowała swoje punkty, ale TaZ i spółka szybko nadrobiła zaległości i prężnie pnie się w górę rankingu. “Orły” natomiast mają słabszy okres po zmianach, co poskutkowało wypadnięciem z rankingu. Sytuacja w dolnej części tabeli jest jednak tak napięta, że każde zwycięstwo może skutkować sporym skokiem w tabeli. Boleśnie przekonało się o tym Izako Boars, spadając o trzy lokaty bo porażce z Adwokacik.