Ostatnie dwa tygodnie przyniosły nam na scenie dużo spotkań oraz parę interesujących wyjazdów. Drużyny miały dobrą okazję do zdobycia ważnych punktów, gdyż sytuacja w środku tabeli jest bardzo napięta.

Na samym początku w oczy rzuca się debiutant – Illuminar Gaming, który dzięki swojemu świetnemu występowi podczas kwalifikacji do GG League wjechał do TOP10. Kosztem ich o jedną pozycję spadł kolejno Adwokacik oraz Izako Boars. Najlepszy mix w Polsce prezentuje jednak świetną formę i bardzo możliwe, że po kilku kolejkach Polskiej Ligi Esportowej i Meet Point zobaczymy ich znacznie wyżej.

Team Kinguin pnie się ciągle w górę i jak na razie nic nie jest w stanie ich zatrzymać. Zakwalifikowali się oni do półfinałów Mistrzostw Polski oraz zajmują pierwszą lokatę w Polskiej Lidze Esportowej. “Pingwiny” mają chrapkę na powrót do top 3 i jeżeli będą w takim tempie zdobywać punkty, to awans jest kwestią czasu.

PRZEJDŹ DO RANKINGU

AGO Esports na polskiej scenie nie ma sobie równych, a i za granicą pokazują się z bardzo dobrej strony. Awansowali oni na prestiżowe StarSeries i-League Season 5 jak i również utrzymali się w ESL Pro League wygrywając wszystkie spotkania w Leicester. Dzięki tym wszystkim sukcesom “Jastrzębie” są bardzo blisko Virtus.Pro i może już niedługo zobaczymy ich na samym szczycie?