Karol „rallen” Rodowicz po zakończonym sezonie FLASHPOINT w barwach c0ntact podjął decyzję o opuszczeniu zespołu. Swoją przygodę w tej ekipie podsumował słowami – od początku tu nie pasowałem.

7. marca dowiedzieliśmy się, że nasz rodak leci do Los Angeles, aby w roli zmiennika pomóc c0ntact podczas wspomnianej we wstępie ligi. Pierwsze spotkanie Karola pod nową banderą wyszło pięknie. Międzynarodowy skład zwyciężył bowiem z Copenhagen Flames wynikiem 2:0, a jednym z najlepszych graczy na serwerze był właśnie rallen.

Później było jednak już tylko gorzej. Grono, które zasilił Polak przegrało z HAVU MAD Lions kończąc tym samym etap numer jeden na trzeciej pozycji w grupie. W kolejnej fazie zmagań niestety c0ntact Gaming zaliczyło taki sam rezultat. Po wygranej z FunPlus Phoenix uległo formacji acoRa, a w ostatnim meczu dało się zaskoczyć FPX, z którym tak jak pisaliśmy – wcześniej triumfowało.

Wczoraj wieczorem Rodowicz ogłosił, że jego epizod w c0ntact nie potrwa ani chwili dłużej. Dał nam do zrozumienia, że źle czuł się w tej paczce. Musiał grać pozycje, które mu nie pasowały, przez co nie był w stanie pokazać w pełni potencjału, który w nim drzemie. Warto podkreślić, że mimo wszystko rallen dalej musi zostać w Ameryce. Ruch lotniczy w naszym kraju jak na razie jest zawieszony do 26. kwietnia.