Wiele znaków na niebie wskazuje na to, że możemy być świadkami hitowych transferów. Anonymo może bowiem sięgnąć po byłych zawodników x-kom AGO.

O tym, że rallen jest testowany przez Anonymo wiedzieliśmy już od kilku dni. Były zawodnik AGO regularnie pojawiał się na serwerze treningowym innocent i spółki, co prawda pod zmienionym nickiem, ale nie trudno było ustalić, kim jest tajemniczy zawodnik o nazwie DEMON.

Bardzo możliwe, że Anonymo sięgnie także po innego byłego zawodnika x-kom AGO – snatchiego. Ze składem formacji IMD prawdopodobnie pożegnałby się wówczas Demho, który wciąż pozostaje tylko na okresie próbnym.  Na portalu Sport.pl, który jest partnerem medialnym organizacji Sówka na kilkadziesiąt sekund, pojawił się tajemniczy artykuł. Anonymo sięga po największe działa. rallen i snatchie dołączają do drużyny. – tak brzmiał jego tytuł. To jednak nie koniec. Przed spotkaniem z Izako Boars na Matla Vibes Knockout Series  3 na oficjalnej transmisji turnieju ukazał się następujący skład.

Anonymo

Czy to jednak oznacza, że Anonymo zakontraktuje byłych reprezentantów Jastrzębi? Ciężko powiedzieć. Już wcześniej organizacja zapowiadała, że zespół na Malta Vibes Knockout Series wystąpi ze standinami. Ostatecznie IMD oraz Demho zagrali jednak i w pierwszym i dzisiejszym spotkaniu przeciwko Izako Boars.

rallen z pewnością jest brany pod uwagę przez Anonymo do zastąpienia blacktear5a. Jak do tej pory nie było żadnych przesłanek, aby sądzić, że szeregi zespołu zasili także snatchie. Snajper jest jednak wolnym agentem, a więc organizacja mogłaby pozyskać go kompletnie za darmo i gdyby tylko była taka możliwość, z pewnością chętnie by z niej skorzystała.