Poznaliśmy drabinkę play-offów ESL Pro League Season 15. Po losowaniu możemy zawyrokować, że zespół Polaków ma realne szanse na awans do przynajmniej półfinału.

ENCE nie mogło trafić lepiej. W pierwszej rundzie play-offów ESL Pro League Season 15 ekipie Dychy i Hadesa przyjdzie zmierzyć się z Fnatic. Zespół Krimza zdołał wyjść, co prawda z trudnej grupy, lecz swój sukces przede wszystkim zawdzięcza fatalnej postawie G2. Na dodatek w Pro Lidze zawodnicy szwedzkiej organizacji zmuszeni są rywalizować ze standinem po odejściu Brollana do Ninjas In Pyjamas.

Po potencjalnym zwycięstwie ENCE z Fnatic formacja Polaków stawi czoło Movistar Riders. Hiszpanie to obok NAVI jedyna drużyna w ESL Pro League, która wciąż pozostaje niepokonana. Drużyna mopoza zdołała wygrać rywalizację w grupie C, lecz ciężko stwierdzić, czy dobrą formę z fazy grupowej 31. zespół świata będzie w stanie przenieść do play-offów.

Wydaje się, że w przypadku wyeliminowania Fnatic to ENCE będzie postrzegane za faworyta w starciu z Movistar Riders. Dla ekipy alexa sam awans do ćwierćfinału jest już ogromnym sukcesem. Do tej pory hiszpański zespół jeszcze nigdy nie występował w fazie pucharowej tak dużego turnieju.