To już koniec gry valde pod banderą Heroic. Oficjalnie drogi organizacji oraz zawodnika się rozeszły i ten rozgląda się za nowym zespołem.

Oficjalnie wiemy, że Valdemar 'valde' BjørnVangså nie reprezentuje już organizacji Heroic. Pożegnał się z zespołem i od razu zainteresował się innymi ekipami, w których mógłby kontynuować swoją karierę. Przypominamy, że Duńczyk jest bardzo młody – ma zaledwie 21 lat, tak więc wszystko przed nim.

Nie da się ukryć, że taka decyzja zaskoczyła wszystkich. Zazwyczaj valde w barwach Heroic prezentował się nieźle i widać było jego wkład w wyniki. Okazało się jednak, że coś nie grało wewnątrz formacji. Z tego co możemy wyczytać, Duńczycy nie czuli, że są kompletną drużyną i stąd taka zmiana. Na przestrzeni ostatnich tygodni, chyba największym sukcesem Heroic był występ na Intel Extreme Masters Katowice 2017. Udało im się wyjść z grupy, pokonując Virtus.pro w ostatecznym starciu.

Póki co nie pojawiły się żadne oficjalne informacje o zastępcy valde. Oczywiście nie ma co ukrywać, że z duńską ekipą dość mocno łączony jest Casper 'cadiaN' Møller, który jest w takim samym wieku, co były reprezentant Heroic. Przypominamy, że już 7-9 lipca odbędzie się ESL One Cologne 2017, na którym wystąpi Heroic. Do tego czasu muszą uzupełnić swój skład i poznać się z nowym nabytkiem.

Obecny skład Heroic prezentuje się następująco:

  • Denmark Jakob 'JUGi' Hansen
  • Denmark Marco 'SnappiPfeiffer
  • Denmark Nikolaj 'niko' Kristensen
  • Sweden Andreas 'MODDII' Fridh