Oliver „DickStacy” Tierney nie będzie już kontynuował gry w Renegades. Australijczyk rozstał się z formacją, którą zasilił w 2017 roku.

W zespole Chrisa „dexter” Nonga doszło ostatnio do zmian barw. Ekipa, do której jeszcze wczoraj oficjalnie należał Oliver, zaledwie miesiąc temu podpisała kontrakty z Renegades i tym samym opuściła dotychczasowego pracodawcę, czyli Grayhound. Gracze z Australii w nowym klubie esportowym zastąpili obecnych reprezentantów 100 Thieves, których wspomniana marka wykupiła w październiku poprzedniego roku.

W odzieży firmy prowadzonej przez Jonasa „rebko” Jerebko, grono Simona „Sico” Williamsa do tej pory wystąpiło jedynie na finałach ESL Pro League Season 10. Nie osiągnęło podczas nich dobrego wyniku, ponieważ zakończyło zmagania na 9/12. miejscu.

W najbliższym okresie na Liama „malta” Schembriego i spółkę czekają kolejne wyzwania, takie jak między innymi udział w zamkniętych kwalifikacjach do IEM Katowice 2020 i głównym wydarzeniu DreamHack Open Leipzig 2020, natomiast wiemy już, że nie zawalczą o zwycięstwo w tych rywalizacjach z Tierneyem na pokładzie. Będą musieli znaleźć sobie kogoś, kto wejdzie w jego buty. Tym kimś być może zostanie Jordan „Hatz” Baijc, który obecnie nie jest częścią żadnej drużyny, a w przeszłości grał w ORDER.

Dopóki dołączenie Hatza do Renegades nie zostało potwierdzone, dywizja CS:GO w tej organizacji wygląda tak:

  • Australia Joshua „INS” Potter
  • Australia Christopher „dexter” Nong
  • Australia Liam „malta” Schembri
  • Australia Simon „Sico” Williams