Kolejne kłopoty kosowskiego BLINK. Po rozstaniu z dwoma graczami organizacja będzie musiała sobie radzić również bez Flatrona „juanflatroo” Halimiego.

Ostatnie tygodnie to bardzo burzliwy okres dla BLINK. Spore kontrowersje wzbudziło nagłe opuszczenie zespołu przez Rigona „rigoNa” Gashiego i Senera „SENER1' ego” Mahmutiego. Organizacja dość zaskakująco nie przedłużyła z nimi kontraktów na kolejny rok. Jak się wczoraj okazało to koniec zawirowań wokół kosowsko-albańskiego składu. BLINK straci bowiem na dłuższy czas juanalfatroo, który to weźmie przerwę ze względu na kłopoty ze zdrowiem. Halimi nie sprecyzował ile czasu potrwa jego pauza. W swoim oświadczeniu napomniał o okresie między kilkoma tygodniami, a nawet i paroma miesiącami. Taki obrót wydarzeń sprawia, że BLINK pozostanie jedynie z trzema aktywnymi zawodnikami.

Przed drużyną wymagający start sezonu. Zespół rywalizuje już w eliminacjach do Elisa Invitational Winter oraz w Thunderpick Bitcoin Series. Najważniejszy test jednak wciąż przed nim, bowiem BLINK w lutym zacznie zmagania w ramach ESL Challenger League. W ostatnich spotkaniach braki zapełniało dwóch stand-inów – Lislan „zigg” Mete i Ensar „Caley” Ersuzi. Przełożyło się to na wyniki składu, który bardzo szybko odpadł z Pinnacle Winter Series, notując trzy porażki. Organizacja nie wydała jeszcze klarownego oświadczenia odnośnie całej sytuacji, poza potwierdzeniem powrotu do aktywności Kujtima „gulito” Durmishiego.

Obecnie gracze będący w BLINK to:

Albania Dionis „sinopsyy” Budeci
Albania Genc „gxx-” Kolgeci
Albania Kujtim „gulito” Durmishi (na czas nieokreślony)

Albania Klesti „stikle-” Kola (trener)

Albania Flatron „juanflatroo” Halimi (przerwa zdrowotna)