Dziś Valve wprowadziło przepustkę widza związaną z PGL Major Stockholm 2021. Ile kosztuje i co oferuje? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

Przepustka dla najbardziej oddanych fanów esportowej sceny w CS:GO stała się już niemal tradycją przy Majorach, więc podczas tegorocznego turnieju w Sztokholmie również nie mogło jej zabraknąć. Oto kilka najważniejszych informacji o przepustce:

  • Ile kosztuje Viewer Pass?

Przepustka dostępna jest w dwóch wariantach – podstawowej 39.29 złotych, dającą dostęp do wszystkich funkcji oraz 70.99 złotych oferującą dodatkowe trzy żetony.

  • W jaki sposób zdobywać pamiątkowe skrzynki?

Aby otrzymać pamiątkę należy ją ręcznie odebrać w zakładce związanej z turniejem. Skrzynki nie wypadają podczas transmisji oraz nie są losowe, każdy gracz może ją kupić za otrzymane żetony.

  • Jak otrzymać żetony?

Żetony otrzymuje się poprzez wypełnianie zadań związanych z Pick'Em Challenge, czyli wytypowanie drużyn oraz trafne typy w każdej fazie.

  • Ile żetonów mogę otrzymać?

Za wypełnianie misji można otrzymać maksymalnie trzy żetony. Ponadto każda osoba z aktywną przepustką może kupić żeton za 11.79 złotych za sztukę. Żetony można wykorzystać do 20 grudnia bieżącego roku.

  • Ile wypełnionych misji potrzebuję na Diamentowy Żeton?

– 9 poprawnych zadań (wszystkie) – Diamentowy Żeton
– 6 poprawnych zadań – Złoty Żeton
– 3 poprawne zadania – Srebrny Żeton

  • Czy Pick'Em Challenge jest za darmo?

Nie. Oby otrzymać dostęp do zabawy w typowanie trzeba zakupić Przepustkę Widza Stockholm 2021.