Podczas gdy większość z nas będzie szykować się do jutrzejszej wigilii świąt Bożego Narodzenia, reprezentanci Actina PACT rozpoczną zmagania w nowym internetowym turnieju.

Większość internetowych zawodów dobiega końca w związku z nadchodzącą przerwą świąteczną. Jednak większość nie oznacza, że wszystkie. Dziś rozpocznie się turniej EGB Siberian Frost, w którym będziemy mogli zobaczyć m.in. Actinę PACT, która rozpocznie walkę o część z puli nagród wynoszącej $5.000.

Podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego trafili do jednej grupy z ekipami takimi jak Ambush, DreamEaters i SKADE. Dziś rozegrają pierwsze spotkanie na duński skład, czyli pierwszy wymieniony zespół. Polacy już niejednokrotnie mierzyli się z tym składem, a patrząc na historię ich pojedynków, w których Actina PACT tryumfowała aż na czterech z sześciu rozegranych map, możemy się spodziewać kolejnego zwycięstwa od naszych rodaków.

Mecz rozegrany zostanie w formacje best-of-three, rozpocznie się o godzinie 14:55 i będzie go można obejrzeć na tym kanale.