Dziś czeka nas kilka spotkań z udziałem Polaków. Paweł „dycha” Dycha zagra w barwach ENCE o awans do półfinału Snow Sweet Snow, a reprezentanci Anonymo, Wisła All in! Games Kraków i x-kom AGO wystąpią w ESEA Premier S36 – EU.

Jeżeli ktoś myślał, że wtorek będzie nudnym dzień na CS-owej scenie, to był w sporym błędzie. Już od samego rana otrzymamy dawkę emocji związaną z meczem ćwierćfinałowym Snow Sweet Snow 1, w którym udział weźmie ENCE z Pawłem „dycha” Dychą na czele i sAw. Drużyna naszego rodaka dotarła do wspomnianego etapu rozgrywek po gładkim zwycięstwie przeciwko Sprout – 2:0, a ich przeciwnik otrzymał bezpośrednie zaproszenie od organizatora zmagań. Pojedynek BO3 międzynarodowej paczki z portugalskim zespołem wystartuje o godzinie 09:00.

Następnie kibice otrzymają kilka godzin oddechu. Będą mogli pozałatwiać swoje sprawy, aby wieczorem móc usiąść i obserwować Polaków w ESEA Premier S36 – EU. Przedsionek ESL Pro League przyniesie nam potyczki Anonymo Esports vs. ALTERNATE aTTaXWisła All in! Games Kraków vs. Winstrike x-kom AGO vs. Nexus. Wszystkie starcia rozpoczną się o 19:00 i rozegrane zostaną w formacie BO3.

  • 09:00 European Union ENCE vs. Portugal sAw – transmisja
  • 19:00 Poland Anonymo vs. Germany ALTERNATE aTTaX – transmisja 
  • 19:00 Poland Wisła All in! Games Kraków vs. Russian Federation Winstrike – transmisja 
  • 19:00 Poland x-kom AGO vs. Romania Nexus – aktualnie brak transmisji