Zawodnicy Anonymo Esports i Wisły All iN! Games Kraków kontynuują swoją przygodę z 3. edycją Snow Sweet Snow. Dziś przed nimi następne spotkania!

Na ten moment sytuacja Polaków w Snow Sweet Snow 3 jest stabilna, bowiem obie podane we wstępie formacje posiadają bilans 1/1. Trzeba natomiast uważać, aby na koncie nie pojawiła się druga porażka, bo w systemie szwajcarskim oznacza ona nóż na gardle, gdyż przy trzech przegranych odpada się z turnieju.

Bądźmy jednak dobrej myśli. Dziś jako pierwsze do akcji wkroczy Anonymo. Podopieczni Adriana „IMD” Piepera o godzinie 12:00 zagrają z Sinners, które wcześniej rywalizowało z Galaxy Racer Tricked. Szwedów pokonało, ale z Duńczykami nie dało sobie rady, przez co teraz jest przeciwnikiem Janusza „Snax” Pogorzelskiego i spółki.

Nieco później, bo o 15:00 na serwerze zamelduje się Wisła All iN! Games Kraków, która podejmie 24. drużynę ze światowego rankingu HLTV – Sprout. Niemiecka paczka do tej pory w SSS 3 zaliczyła starcie z OFFSET, które wygrała i z Nordavind, którego uznała wyższość.

Transmisję z meczów Anonymo Esports Wisły Kraków podczas Snow Sweet Snow 3 znajdziecie pod tym adresem.