Fnatic z szansą na pierwszy sukces w nowym składzie. Europejski zespół stanie dziś do walki z ex-MAD Lions o triumf w REPUBLEAGUE Season 3.

  • 19:00 – European Union Fnatic vs ex-MAD Lions European Union (Wielki Finał REPUBLEAGUE Season 3)

75 tysięcy dolarów na stole i już tylko dwie drużyny przy nim. Dziś poznamy zwycięzcę REPUBLEAGUE Season  3. Chociaż w turnieju wzięły udział takie zespoły, jak Eternal Fire, Imperial, czy Entropiq, to rywalem Fnatic w walce o triumf w internetowych rozgrywkach będzie ex-MAD Lions, prowadzone nadal przez polskiego szkoleniowca – kubena.

Droga do tego finału  ex-MAD Lions wcale nie był jednak łatwa. Chociaż na start zespół kubena sensacyjnie pokonał Eternal Fire, to w następnym spotkaniu grupowym uległ faworyzowanemu Bad News Eagles. Na szczęście to potknięcie nie złamało europejskiej formacji i ekipa Woro2ka zdołała wrócić na zwycięską ścieżkę, wygrywając z K23, a następnie ponownie tureckim Eternal. W play-offach byłe Lwy poskromiły zaś naszych rodaków z MOUZ NXT oraz ECSTATIC.

Jeszcze lepiej, jak dotąd na turnieju radzi sobie Fnatic. Zespół KRIMZA nie zanotował w fazie grupowej żadnej porażki, pokonując Into the Breach, SINNERS oraz MOUZ NXT, dzięki czemu trafił bezpośrednio do samego półfinału. W nim zatrzymać zawodników brytyjskiej organizacji nie udało się także Bad News Eagles.