Mateusz „Sówek” Kowalczyk poinformował o niedyspozycji Wiktora „mynio” Kruka, prowadzącego Anonymo. Jego miejsce tymczasowo zajmuje Patryk „ponczek” Wites.

Niedawno Anonymo Esports ujawniło swojego piątego zawodnika w dywizji CS:GO. Na początku sezonu jesiennego, czarno-żółtą koszulkę założył Piotr „blacktear5” Kasiński, niegdyś reprezentant Pompa Team.

Fani Anonymo czekali na pierwsze mecze oficjalne w nowym składzie, gdy przez social media przebiegła informacja o potencjalnej kolejnej zmianie. Dziś na serwerze treningowym zamiast Wiktora „mynio” Kruka pojawił się Patryk „ponczek” Wites, który niedawno rozstał się z Wisłą All in! Games Kraków. Plotki jednak szybko zostały zdementowane przez CEO organizacji – Mateusza Kowalczyka, który wyjaśnił, że Wiktor zmaga się z problemami zdrowotnymi. Na dzisiejszy trening zaproszono Witesa, wszak jest w stanie grać na tej samej pozycji.

Anonymo wciąż nie zagrało „officiala” w nowym składzie, lecz jeśli nic się nie zmieni nastąpi to 24 sierpnia. Powrót Kruka do drużyny uzależnione jest od jego stanu zdrowotnego.