Wygląda na to, że MIBR będzie musiało wystąpić na najbliższych zmaganiach ze zmiennikami. Przed drużyną BLAST Premier Fall Series i FLASHPOINT 2, a w składzie znajduje się tylko dwóch graczy.

Gdybyśmy mieli znaleźć jedno stwierdzenie, które obecnie opisuje sytuacje Made in Brazil, to byłoby nim – nie jest kolorowo. Organizacja z Brazylii posiada bowiem spore problemy kadrowe po tym, jak w ostatnim czasie straciła trzech reprezentantów. Ze względu na słabe wyniki zarząd postanowił wkroczyć do akcji i przeniósł na ławkę rezerwową Fernando „fer” Alvarenga i Epitácio „TACO” de Melo. Do wspomnianego duetu dołączył jeszcze Gabriel „FalleN” Toledo, który nie zgadzał się z decyzją pracodawcy i poprosił o odsunięcie go od wyjściowej piątki.

W głównej dywizji zostali więc tylko Vito „kNgV-” Giuseppe i Alencar „trk” Rossato. Od całego zdarzenia dotyczącego MIBR minął już miesiąc i do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych szczegółowych informacji o przyszłości brazylijskiej paczki. Dopiero dziś w sieci pojawiły się doniesienia na Globo Esporte oraz HLTV, z których wynika, że Made in Brazil planuje dodać do swojej ekipy zmienników na nadchodzące wydarzenia, którymi będą BLAST Premier Fall Series FLASHPOINT 2. Pierwsze zawody mają wystartować 23. października, a drugie 9. listopada.

Zegar tyka, a jak informuje Globo Esporte – obecnie znalezienie tymczasowych rodzimych zawodników nie jest łatwą sprawą. Większość ma zawarte umowy z innymi klubami, a do tego kalendarz rozgrywek jest przepełniony. Mimo wszystko MIBR znalazło osoby, którymi są zainteresowani, natomiast dalej nie podpisali z nimi umów. Najprawdopodobniej trwają na ten temat rozmowy.