MAD Lions wygrywa swój drugi mecz w fazie Conference ESL Pro League, a to oznacza, że podopieczni kubena są o krok od awansu do fazy grupowej Pro Ligi.

W drugim spotkaniu w fazie Conference ESL Pro League Lwom przyszło się zmierzyć z LDLC, które wczoraj sensacyjnie pokonało Eternal Fire. Mecz nie rozpoczął się dla MAD Lions za dobrze, bowiem pierwsza mapa padła łupem Francuzów, którzy w drugiej połowie pozwolili swoim rywalom wygrać tylko jedną rundę.

Po przejściu na Mirage’a MAD Lions w dalszym ciągu nie potrafiło się wstrzelić w spotkanie. Podopieczni kubena w pewnym momencie przegrywali już 2 do 8, ale następnie udało im się wygrać sześć rund z rzędu, co mocno poprawiło sytuację b0RUPA i spółki przed przerwą. W drugiej połowie Lwy zaprezentowały niemal bezbłędną grę po stronie CT, dzięki czemu udało im się doprowadzić do trzeciej mapy.

Na niej MAD Lions nie dało już swoim rywalom żadnych szans, pewnie ogrywając Francuzów 16 do 7. Podopieczni kubena postawili więc ogromny krok ku awansowi do fazy grupowej ESL Pro League. Aby wejść do Pro Ligi, europejska formacja musi już wygrać tylko jedno spotkanie.

Wynik spotkania:

European Union MAD Lions 2:1 LDLC France

  • Nuke – 7:16
  • Mirage- 16:10
  • Ancient – 16:7