Kolejne i ostatnie spotkanie Polaków z francuskimi zawodnikami odbyło się na mapie de_overpass. Silniejsi na tym polu, okazali się gracze G2 Esports, którzy zwyciężyli wynikiem 16-6.

Polacy to starcie rozpoczęli przegraną rundą pistoletową. Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski ponownie musiał zmierzyć się z DDOS'ami i wysokim pingiem, co doprowadziło do pauzy już w czwartej rundzie. Podczas tego spotkania nie dało się nie zauważyć świetnej formy zawodnika G2 Esports – Cédrica „RpK” Guipouy, któremu dzięki zabiciu pięciu zawodników udało się zdobyć czwarty punkt dla drużyny (4-0). Niestety, początek mapy nie wróżył niczego dobrego dla polskiej reprezentacji. Jednostronna walka trwała aż do ósmej rundy i jednocześnie pierwszego zwycięstwa Virtus. pro na mapie de_overpass (7-1). To dało im możliwość na zdobycie kolejnych punktów, jednak wciąż nie wystarczających na wygranie tej części spotkania (5-10).

Kolejną pistoletówkę zdobyli francuscy gracze. Nie była to dobra wiadomość dla polskich zawodników. Na tej mapie, nie potrafili poradzić sobie dobrze z przewagą rywali, zdobywając zaledwie jedną rundę aż do końca spotkania. Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 16-6 dla G2 Esports.