PRIDE jest pierwszą drużyną, która zostaje oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem turnieju CS:GO odbywającego się podczas MEET POINT.

Podczas wydarzenia MEET POINT w Warszawie odbędzie się turniej Counter-Strike: Global Offensive, w którym wezmą udział najlepsze polskie zespoły. Organizatorzy odkrywają pierwszą kartę potwierdzając, że na PGE Narodowy nie zabraknie drużyny PRIDE.

Orły od samego początku istnienia organizacji, czyli od 2016 roku, znajdują się w topce polskiej sceny. Mimo wielu roszad w składzie zawsze udaje im się występować w najbardziej prestiżowych ligach oraz turniejach w kraju. Nikogo nie powinno więc dziwić, że pierwsze oficjalne zaproszenie kierowane jest właśnie w ich stronę.

Przypomnijmy, że 19-20 maja podczas MEET POINT, wydarzenia podczas którego można spotkać swoich ulubionych YouTuberów, odbędą się pierwsze rozgrywki sportów elektronicznych na płycie Stadionu Narodowego. Oprócz przełomowego turnieju esportowego, na stadionie odbywać się będą 9. Warszawskie Targi Książki. Organizatorzy gwarantują, że rozgrywki CS:GO będą prowadzone w sposób przystępny dla laików, dzięki czemu mają trafić również do szerokiej widowni odwiedzającej targi.